Taurus-min.png

SGI Taurus Regülatör

Mimgas SGI regülatörü mükemmel buharlaştırma özelliğinin yanı sıra sabit çalışma basıncı da sağlar. Küçük boyutuyla kolay bir şekilde monte edilir. Dahili gaz valfi bulunur.

SGI Standart Regülatör

Mimgas SGI regülatörü mükemmel buharlaştırma özelliğinin yanı sıra sabit çalışma basıncı da sağlar. Küçük boyutuyla kolay bir şekilde monte edilir. 

RegulatorSgi.png

Elektronik Regülatör

Mimgas Elektronik Buharlaştırıcı / Regülatörü karbüratörlü veya enjeksiyonlu araçlar için mükemmel bir seçimdir. İçerisindeki buharlaştırma sistemi sayesinde her tür hava ve yol şartında gelen gazın tamamen buharlaşmasını sağlar. İki ayrı gaz ayar vidası ile kusursuz bir rölanti ayarı elde edilir. Dahili elektro valf ile motor her durduğunda tam güvenlik sağlanır. 

20170105__4526330829-3.png

Vakumlu Regülatör

Mimgas Vakumlu Buharlaştırıcı / Regülatörü karbüratörlü araçlar için mükemmel bir seçimdir. İçerisindeki buharlaştırma sistemi sayesinde her tür hava ve yol şartında gelen gazın tamamen buharlaşmasını sağlar. İyi bir rölanti ayarı için gereken miktardaki gaz akışı, motor tarafından yaratılan vakum sayesinde elde edilir. 

20170105__528985858-3.png