top of page
Genius Kutu1.jpg

MIMGAS GENIUS KİTLER

Mimgas GENIUS SGI ve modern direkt enjeksiyonlı motorları LPG veya CNG'ye dönüştürmek için tasarlanmıştır. Sistem 3, 4, 6, 8 silindirli SGI araçlarla ve 4 silindir direkt enjeksiyonlu araçlarla uyumludur. Aracın orijinal teşhis sistemine müdahale etmeden araç ile tam uyumluluk sağlayan Mimgas Genius Elektronik Kontrol Ünitesi kullanılır. Kurulumu kolay bir sistemdir. Montaj ayar aşamalarında adım adım rehberlik eden basit ve sezgisel yazılımı sayesinde kalibre edilmesi kolaydır. 

MİMGAS DYNAMIC KİTLER

Mimgas DYNAMIC, 3-4-6 ve 8 silindirli sıralı ve direkt enjeksiyonlu motorlar için tasarlanmıştır. Elektronik Kontrol Ünitesi yakıt enjeksiyon süresine, gaz sıcaklığına ve gaz basıncına göre emme manifolduna enjekte edilecek gaz miktarını hesaplar ve benzine en yakın performansı sunar. Elektronik Kontrol Ünitesi tarafından izlenen bir teşhis sistemi ile donatılmıştır. Teşhis, olası arızaları kontrol eder ve teknik müdahaleleri kolaylaştırır. Ayrıca kalibrasyon yazılımı, sistem kurulumunu ve gaz ayarını basitleştirmek için rehberli prosedürler sunar.

Dynamic Kit Black.jpg
Sundrive kutu.jpg

MİMGAS SUNDRIVE KİTLER

Mimgas SunDrive SGI kit, firmamızın iki yıllık araştırma ve geliştirme sürecinden sonra hem kullanıcıların kullanım alışkanlıkları, hem de montajcıların istekleri dikkate alınarak piyasaya sunulmuştur. 3, 4, 6, 8 silindirli SGI araçlarla uyumludur. Entegre bulunan Gelişmiş Zamanlama fonksiyonu ve OBDII bağlantısı ile SunDrive ECU, en uygun fiyatlarla en iyi performansı sağlar.

bottom of page